Polchem na YouTube
menu>
mapa strony
  • pl
  • en


Maszyny do rozdmuchu i recyklingu tworzyw sztucznych

   

Jesteśmy firmą dynamicznie i prężnie rozwijającą się. Dynamiczny rozwój możliwy jest dzięki zgranemu zespołowi kadry zarządzającej oraz pracowników rzetelnie wypełniających swoje obowiązki. Ale zasoby ludzkie to nie wszystko. W ciągu prawie 30 letniej historii istnienia firmy, wdrożyliśmy i opatentowaliśmy kilka innowacji technologicznych. Jesteśmy laureatem wielu dofinansowań unijnych z różnych dziedzin. Korzystamy z tego co najlepsze w zgodzie ze środowiskiem naturalnym (korzystamy ze źródeł odnawialnych energii). Zauważając na rynku polskim duży deficyt dobrych i korzystnych cenowo rozwiązań technologicznych w zakresie rozdmuchu i recyklingu tworzyw sztucznych, postanowiliśmy rozwiązać ten problem. Sami jako praktycy borykaliśmy się z karkołomnym zbudowaniem kompletnej i gotowej do pracy linii technologicznej. Z reguły firmy oferują zakup "gołej", nie uzbrojonej w peryferia maszyny pozostawiając klienta po zakupie samemu sobie. Nie wspominając o słabym lub prawie nie istniejącym serwisie.

U nas macie wszystko:

1. Pomoc w zaprojektowaniu i zbudowaniu kompletnej linii technologicznej

2. Alternatywnie - dostępne poszczególne maszyny linii

3. Niezbędne dodatkowe media (systemy chłodzenia, linie sprężonego powietrza, linie magazynów silosowych, linie pakowania, linie rozdziału kolorów tworzywa, linie podczyszczania ścieków, automatyka)

4. Montaż z uruchomieniem

5. Wdrożenie technologii i szkolenia kadry

6. Skuteczny serwis

Od projektu do detalu z odbiorem technicznym maszyny u producenta. Zaufaj nam i polegaj na naszym doświadczeniu. To się opłaca. Nie popełnisz naszych błędów. Większość oferowanych przez nas maszyn pracuje w naszych halach produkcyjnych. 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 504 185 868

 

powrót drukuj
POLCHEM ul. Morelowa 8, 61-474 Poznań tel. +48 061 830 39 34
realizacja: Studio Fabryka