Mechaniczne Systemy Dozujące

DOZOWNIKI RĘCZNE

Bardzo dokładne dozowanie zapewniają ręczne dozowniki, które łatwo jest gdziekolwiek  zamontować. W obszernej ofercie znajdują wersje z nalewaniem do butelki z rozpryskiwaczem, do zlewu lub wiadra z możliwością zabezpieczenia dozowanego koncentratu w zamkniętej skrzynce lub odwrotnie z możliwością podłączenia do dowolnego pojemnika z chemią.

BD2-dokładne dawkowanie koncentratów chemicznych. Dozuje stałą dawkę 30ml do jednego albo dwu zlewozmywaków.

Smart Pump-dokładne dozowanie koncentratów chemicznych. Dozowanie do zlewozmywaka, wiadra lub butli rozpylacza. Dawkowanie w granicach od 5 ml do 30ml w krokach po 5ml.

Super C-dokładne dozowanie koncentratów chemicznych. Dozowanie do zlewozmywaka, wiadra lub butli rozpylacza. Dawkowanie w granicach od 5 ml do 20ml.

System podtrzymania kanistra-zestaw do zawieszenia kanistrów nad podłogą.

DOZOWNIKI PROPORCJONALNE

Te bardzo przydatne urządzenia są stosowane głównie do aplikacji środków czyszczących do sprzątania. Dozowniki te podłączone są do wodociągu. Dozowników przygotowują gotowy roztwor roboczy preparatu myjącego. Możliwe jest stosowanie jeden lub więcej produktów.

Seria MX-system proporcjonalny do przygotowania roztworów. Systemy mieszające MX są przygotowane dla 1-5 produktów.

KP1H-proporcjonalny system do przygotowania roztworu. Innowacja techniczna tego systemu umożliwia napełnienie butli lub wiadra tylko jedną ręką.

Sink Mate-proporcjonalny system dozujący przeznaczony do przygotowania roztworów wprost do zlewu. Podłącza się do baterii wodociągowej lub wprost do wodociągu.

Aquaminder-proporcjonalny system służący do przygotowania roztworu wprost do pojemnika lub beczki. Potrafi automatycznie dopełnić poziom cieczy w zbiorniku.

W celu uzyskania dokładnej informacji na temat naszej oferty prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Konsultantów.