Polchem na YouTube
menu>
mapa strony
  • pl
  • en


Automatyczne systemy zamgławiania

AUTOMATYCZNE SYSTEMY ZAMGŁAWIANIA I NAWILŻANIA. ZAPOMNIJ O PRACY. NIECH PRACUJĄ AUTOMATY!

SYSTEMY ZAMGŁAWIANIA I NAWILŻANIA  wykorzystywane są do automatycznego zamgławiania lub nawilżania powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Wytwarzanie mgły odbywa się poprzez podanie wody do głowicy zamgławiającej, w której następuje rozbicie kropli pod wpływem silnego strumienia powietrza. Powstała w ten sposób mgła charakteryzuje się wielkością kropli ok 10-20 μm i ulega zawirowaniu co sprzyja lepszemu jej rozprzestrzenieniu w zamgławianym obiekcie.

Instalacja (głowice zamgławiające połączone są z instalacją wodną i sprężonym powietrzem) montowana jest w postaci automatycznej, gdzie impuls z czujnika wilgotności (sterowanie odcina lub doprowadza dopływ powietrza i wody do instalacji), inicjuje lub kończy pracę systemu. Użytkownik systemu wprowadza żądany poziom wilgotności w pomieszczeniu, a urządzenie pracuje do momentu nasycenia pomieszczenia mgłą do żądanych parametrów. Zaletą systemu jest wytworzenie mgły o bardzo dobrych parametrach, która cyrkulując po pomieszczeniu skutecznie dezynfekuje powietrze jeżeli do wody dodane zostanie medium dezynfekcyjne (np. VIROPOL lub OXIM).

ZABACZ FILM

W celu uzyskania dokładnej informacji na temat naszej oferty prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta lub jednym z naszych Konsultantów.

 

 

 

POLCHEM ul. Morelowa 8, 61-474 Poznań tel. +48 061 830 39 34
realizacja: Studio Fabryka