Nowe preparaty TEC 20

Dodano 01 października 2013

W skład serii preparatów TEC 20 wchodzą:

 1. TEC 20 Bathroom (kolor: czerwony, zapach: kwiatowy, konsystencja: pianka)
  Szybko i skutecznie usuwa osady z kamienia i mydła w łazience.
  TEC 20 Bathroom preparat do łazienek, szybko i skutecznie usuwa osady z mydła, osady kamienne i inne rodzaje brudu. Nie niszczy i nie rysuje mytych powierzchni. Pozostawia świeży kwiatowy zapach i czystą, lśniąca łazienkę. Koncentrat posiada czerwoną barwę i nanoszony jest w postaci pianki.
  ZASTOSOWANIE:
  Preparat może być stosowany w formie rozcieńczonej (70ml preparatu na 5 litrów wody) lub w przypadku bardzo silnych zanieczyszczeń w formie nierozcieńczonej za pomocą ścierki, gąbki lub szczotki. Można nanosić w formie pianki. Przeznaczony do mycia kabin prysznicowych, wanien, umywalek, kranów, muszli klozetowych, ścian i podłóg wykonanych z ceramiki. Łatwo spłukuje się.
  UWAGA! Nie stosować do marmuru, kamienia, zniszczonej glazury, powierzchni porowatych. Nie nanosić na gorące baterie prysznicowe, umywalkowe i wannowe. Nie pozostawiać na powierzchni dłużej niż 10 minut.
   
 2. TEC 20 Toilet (kolor: bezbarwny, zapach: morski, konsystencja: lekki żel)
  Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy w toaletach.
  TEC 20 TOILET preparat do skutecznego mycia toalet, misek klozetowych, pisuarów oraz umywalek. Szybko usuwa osady i zanieczyszczenia organiczne, niwelując nieprzyjemne zapachy. Pozostawia ceramikę czystą lśniącą i pachnącą czystością. Bezbarwny żel o morskim zapachu.
  ZASTOSOWANIE:
  Preparat może być stosowany w formie rozcieńczonej (70ml preparatu na 5 litrów wody) lub w przypadku bardzo silnych zanieczyszczeń w formie nierozcieńczonej za pomocą ścierki, gąbki lub szczotki. Przeznaczony do mycia muszli klozetowych, pisuarów, umywalek, kranów, ścian i podłóg wykonanych z ceramiki. Łatwo spłukuje się.
  UWAGA! Zawiera chlor.
   
 3. TEC 20 Kitchen (kolor: żółty lub zielony, zapach: cytryna lub mięta, konsystencja: żel)
  Szybko i skutecznie usuwa tłuszcze i zabrudzenia w kuchniach.
  TEC 20 Kitchen preparat do mycia naczyń i silnie zatłuszczonych powierzchni, szybko i skutecznie usuwa tłuszcze i zanieczyszczenia kuchenne. Nie pozostawia smug, nabłyszcza myte naczynia i powierzchnie. Posiada świeży przyjemny zapach cytryny (żółty) lub mięty (zielony). Nie niszczy i nie rysuje mytych powierzchni.
  ZASTOSOWANIE:
  Preparat może być stosowany w formie rozcieńczonej (50ml preparatu na 5 litrów wody) lub w przypadku bardzo silnych zanieczyszczeń w formie nierozcieńczonej za pomocą ścierki, gąbki lub szczotki. Przeznaczony do mycia naczyń i powierzchni kuchennych. Łatwo spłukuje się. Nie zostawia zacieków.
   
 4. TEC 20 Floor (kolor: żywo zielony, zapach: zielona cytryna, konsystencja: żel)
  Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z podłóg i posadzek.
  TEC 20 Floor preparat do mycia podłóg i posadzek. Szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia nie powodując smug. Nadaje się do mycia podłóg drewnianych, wykonanych z paneli, ceramiki tworzyw sztucznych, polimerów organicznych lub cementowych. Nabłyszcza i konserwuje myte powierzchnie. Posiada świeży przyjemny zapach zielonych cytryn. Nie niszczy i nie rysuje mytych powierzchni.
  ZASTOSOWANIE:
  Preparat stosować w formie rozcieńczonej (60ml preparatu na 5 litrów wody, w przypadku silnych zanieczyszczeń zwiększyć stężenie) za pomocą mopa, gąbki lub szczotki. Przeznaczony do mycia wszelkiego rodzaju podłóg i posadzek nie reagujących na wilgoć. Nie wymaga spłukiwania.
  UWAGA! Nie stosować na posadzki wykonane z materiałów nieodpornych na wilgoć.